AllFridaySaturdayTECHNOGOADRUM & BASSHIDDEN STAGE

Lineup

- IN ALPHABETICAL ORDER -
A*S*Y*S
Friday
Ace Ventura
Saturday
Alfred Heinrichs
Friday
Alignment
Friday
Antipolar
Saturday
Arado
Saturday
Black Sun Empire
Saturday
Camo & Krooked
Friday
Captain Hook
Saturday
Chris Di Perri
Saturday
Daxta MC
Friday
Deborah De Luca
Saturday
Dechant & Falex & Mike Luxen
Friday
Delta Heavy
Saturday
Delta Labs
Friday
Drop That Takeover
Friday
Dropkick & Mat S.
Saturday
Eatbrain League
Saturday
Egorythmia
Saturday
Fabio Fusco
Friday
Fox Stevenson
Friday
Fusion Field
Saturday
Ghost Rider
Saturday
Gorovich
Saturday
Gourski
Saturday
I Hate Models
Friday
Infected Mushroom
Saturday
Janara
Saturday
Jaycut
Saturday
Johannes Schuster
Friday
Jon Void
Saturday
Joyhauser
Saturday
Junge Junge
Saturday
Kevin Arnold
Saturday
Klangfarbe Antifeind
Saturday
Klangkuenstler
Friday
Klaudia Gawlas
Saturday
Kos:mo
Friday
Koven
Friday
Leonard Palm
Friday
Levt
Saturday
Liquid Soul
Saturday
Lyne
Saturday + Friday
Mike Gibki
Saturday
Montee
Saturday
Mr. Black
Friday
Neelix
Friday
Netsky
Friday
Nima Tahmasebi
Saturday
NOISIA
FAREWELL TOUR
Saturday
O’DOYLE
Saturday
Omiki
Friday
Outsiders
Saturday
Phace
Saturday
PHAXE
Friday
Raito
Friday
Ranji
Friday
Reinier Zonneveld
LIVE
Saturday
Siren
Friday
Sofie Sapuna
Friday
Spektre
LIVE
Friday
Sub Focus & ID
DJ Set
Friday
T78
Friday
The Prototypes
Saturday
Tommy Libera
Friday
Township Rebellion
Friday
Trym
Saturday
Vini Vici
Saturday

Lineup

- IN ALPHABETICAL ORDER -

A*S*Y*S

Ace Ventura

Alfred Heinrichs

Alignment

Antipolar

Arado

Black Sun Empire

Camo & Krooked

Captain Hook

Chris Di Perri

Daxta MC

Deborah De Luca

Dechant & Falex & Mike Luxen

Delta Heavy

Delta Labs

Drop That Takeover

Dropkick & Mat S.

Eatbrain League

Egorythmia

Fabio Fusco

Fox Stevenson

Fusion Field

Ghost Rider

Gorovich

Gourski

I Hate Models

Infected Mushroom

Janara

Jaycut

Johannes Schuster

Jon Void

Joyhauser

Junge Junge

Kevin Arnold

Klangfarbe Antifeind

Klangkuenstler

Klaudia Gawlas

Kos:mo

Koven

Leonard Palm

Levt

Liquid Soul

Lyne

Mike Gibki

Montee

Mr. Black

Neelix

Netsky

Nima Tahmasebi

NOISIA

FAREWELL TOUR

O’DOYLE

Omiki

Outsiders

Phace

PHAXE

Raito

Ranji

Reinier Zonneveld

LIVE

Siren

Sofie Sapuna

Spektre

LIVE

Sub Focus & ID

DJ Set

T78

The Prototypes

Tommy Libera

Township Rebellion

Trym

Vini Vici